Kendi işletmemizi kurup para kazanalım niyetiyle bar satın alıp işleten abla kardeş pandemi döneminde zor zamanlar geçiriyor. Tüm dünyayı saran ekonomik kriz haliyle onlarıda vuruyor. Ceplerindeki son kuruşla nasıl geçiniriz ne yaparız derdine düşüyorlar. Belki müşteri gelir umuduyla her gün barı açık tutuyorlar. Kendi aralarında dertleştikleri sırada içeriye bir müşteri giriyor.

Gelen adamın niyeti ise alkol içmek değildir, burayı striptiz kulubü sanıp içeriye girmiştir. Burada kucak dansı yapan kadınların olmadığını öğrenince arkasını dönüp çıkmak istiyor. Abla ise hemen elinden tutup kaçmasına izin vermiyor. Kardeşine dönüp “Ben para kazanmak için her şeyi yapmaya hazırım. Gerekirse striptiz yapacağım yeterki aç karnımızı doyurabilelim” diyor.

Kardeşinin gönlü buna razı olmasada ekonomik şartlar gereği karşı çıkmıyor. Tanımadığı herifin ablasına dokunmasına razı oluyor. Müşterininde cepleri para doludur ve kıza yüklü miktar verip arka tarafta seks teklif ediyor. Kız her şeyi yapmaya hazırdır fakat zor olan tek şey bütün bunları kardeşinin gözleri önünde yapacak olmasıdır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments