Pısırık kız kardeşimin bir şeyler çevirdiğini fark etmiştim. Elime mobil cihazımı alıp kamerasını açtım ve kayıt başlattım. Odamdan kafamı uzattığımda çıplak bir şekilde banyoya gittiğini gördüm. Hemen gizlice odasına girerek kıyafet dolabına saklandım ve beklemeye başladım. Şımarık kardeşim odaya geldiğinde halen daha üzerinde hiç bir şey yoktu.

Kendini arzulu bir şekilde video çekmeye başlayan kardeşim, muhtemelen bu görüntüleri erkek arkadaşına atacak. İri göğüslerini ve narin amcığını okşayarak kendini kaybetmiş gibi görünüyordu. Ben ise sesimi çıkartmadan bacımı seyretmenin keyfini çıkartıyordum. Yan döndüğünde yuvarlak poposu beni benden almıştı ve daracık delikleri tam gözümün önündeydi. Beline kadar gelen sarı ve upuzun saçları savrulurken benim orada olduğumdan habersizdi.

Elime geçen bu kozu çok iyi değerlendirmeli ve şıllık kız kardeşime çakmalıydım. Nasıl yaparım ederim diye düşünürken bir sonraki gün bu küstahla denk geldik. Üzerinde külot ile sütyen harici bir şey yoktu. Dolgun memeleri iç çamaşırından fışkırıyordu resmen. Bir yere gideceğini söylediğinde 7dak konuşmak için yanıma oturttum ve çektiğim ifşasını izlettim.

Bunu görünce tahmin ettiğim gibi deliye döndü ve onu tehdit etmeye başladım. Aile bireylerinin diğerlerini görmesini istemiyordu çünkü babam onu feci şekilde azarlayabilir. Babama göstermemem için resmen yalvarıyordu ve ona bir teklif sundum. Eğer benim çavuşu köküne kadar alabilirse, bu videodan kimsenin haberi olmayacak.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.