Evinin yanına yeni taşınan genç kızı izlemeye başlayan eleman, genç kızın gizlice fotoğraflarını çeker ve o fotoğraflara bakarak mastürbasyon yapar. Bu sapık herif bu hatunu becermenin bir yolunu ararken kızın evine bir erkeğin girdiğini görünce hemen sessizce evin dibine giderek içeriyi izlemeye başlar. Ardından bu görüntüleri kayda almak için video çeker ve evine döner.

Ertesi gün olduğunda kızın kapısına kendi adresinin yazılı olduğu bir notu sanki sevgilisiymiş gibi yazarak onu eve getirmeyi başarır. Zavallı kız içeri girdiğinde ona çektiği videoyu göstererek bunu babana göstereceğim gibi şeyler söyleyerek tehdit eder ve ilişkiye girmeye zorlar. Kız bu videonun silinmesi için istemediği bir ilişkiye girer ve videoyu siler fakat bu orospu evladı kızı sikerken gizli kamera ile başka bir videoya çeker ve tekrar tehdit etmek ister.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments

  • Abuç 2 sene ago

    Admin seni tebrik ederim. Puretaboo felan baya sağlam siten var. diğerleri çöp hep

  • Emra 2 sene ago

    Admin deli gibi boşaldım 5 kez falan benim fantezim şantaj fantezisi yada oyuncular çok iyi bu arada kız bana eski şımarık sevgilimi hatırlattı ondanda olabilir.. kızın adı neydi admincim?