Bir işler karıştıran annemden kısa süredir şüpheleniyordum. Bir akşam dışarıya çıkarken onu yakaladıktan sonra işin aslı astarı nedir öğrenmek için bekliyordum. Bana yalan söylediğinden emindim çünkü gece yarısı kim dışarıda ne yapar ki. Önce pavyon karısı olduğunu düşünmüştüm fakat bunun ki biraz farklıydı. Konuyu konuşmak için odasına gittiğimde ise iç çamaşırlarıyla koltukta twerk yapıyordu.

Geldiğimi biraz geç fark etti ve gene yalan söylemeye devam edince artık sinirlenmiştim ve açık açık konuştum. Striptizci olduğunu söylediğimde kadına kal geldi ve ne diyeceğini şaşıramadı fakat bunları bilmem gerekiyordu. Benim artık her şeyi anladığımı fark edince oda bülbül gibi ötmeye başladı ve ağzındaki baklayı çıkarttı.

Kazanç sağlamak için bu işe girdiğini söyledi ve amatör olduğu için alıştırma yaptığını dile getirdi. Pratik yapmak için beni kullanabilirsin diyerek aklını karıştırdım ve onu kucağıma alarak sikimin üzerine oturttum. İleri geri yaparak kalçalarını sallıyordu ve epey keyif alıyordum. Yavaş yavaş ileriye giderek önce sikimi çıkarttım ardından amına sokarak hoplattım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.