Mekandan ayrıldıktan sonra kafası hafif güzel olan ve aşırı derecede çişi olan kadın işeyecek bir yer aramaktadır. Neredeyse altına kaçıracak kadar zor durumda olan hatun, bulduğu umumi tuvalete girmek ister. Burada sadece erkeklere özel bir tuvalet olmasından dolayı ne yapsam ne etsem diye düşünür ve en kötü ne olabilir ki diyerek içeri girer ve ihtiyacını gidermeye başlar.

Bu sırada etraftan geçen zenciler hazır lavabo bulmuşken etin suyunu sıkmak isterler ve onlarda lavaboya girince macera başlar. Kabinde bu kızı gören elemanlar, kafaları güzel olduğu için hatuna sırnaşır ve onu sikmek ister. Kaşarlanmış kız ise daha büyük sorunlar çıkmaması adına bu elemanlara verir ve onları rahatlattıktan sonra lavabodan çıkmak ister fakat ondan önce çıkan zenciler lavaboya yeni gelen elemanlara içeride bir orospu olduğunu söyler.

Yeni gelen arkadaşlar ise bu pastadan bir dilim alabilmek için içeri girer ve onlarda işini halledip çıkarken başkalarına söyler. İçeriden bir türlü çıkamayan kadın, kaç erkekle ilişkiye girdiğini bile sayamayacak kadar çok siyahi adam ile birliktelik yaşar ve hepsini ağzına yüzüne boşaltarak oradan ayrılır. Günün sonunda ayakta bile durmakta güçlük çeken kadın, zar zor oradan çıkar ve evine gider.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment

  • aasad 2 sene ago

    çevirene çooook teşekkür ederim kaç senedir bekliyodum