Odamı temizledikten sonra tam arkadaşlarla buluşmak için dışarıya çıkacaktım ki annem dedemlerin bize yatıya geleceğini söyledi. Evimiz ufak olduğu için yer yoktu. Mecburen yatağımı onlara vermek zorundaydım. Bana salonda yerde yatmak düşüyordu. Lafı çok uzatmadan devam edeyim, bir kaç gün böyle idare ettim. Gelen misafirlerimiz habire benden hizmet bekliyorlardı. Bu durum günden güne canımı sıkmaya başladı. Bende anneme gidip şikayet ettim, biraz kafasını şişirmiş olabilirim. Oda bana son bir gece daha idare et sonra gidecekler dedi. Anlaşılan bu geceyi de yerde yatarak geçirecektim.

Uyumayı denedim fakat sırtım çok kötü ağrımaya başladı. Ne yaparım ne ederim diye düşünürken aklıma güzel bir fikir gelmişti. Bende anamın odasına gidip yanına uzandım. Sesi duyduğu gibi burada yatamazsın dedi. Kimse beni yerimden kaldıramazdı çünkü bugün yerde yatmaya hiç niyetim yok. Son gün idare et falan dese de gece annemle yattım. Hayatımda hiç aklıma bile gelmeyecek bir şey oldu. Gecelikle uyuyan anamı görünce sikim kalktı, sıyırıp altında ne var diye baktım. İçine hiç bir şey giymediği için de bana sokmak için gün doğmuştu. Kendisi ne kadar itiraz etse de amına öyle bir yerleştirdim ki sormayın.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

3 Comments

  • olgun sever 1 sene ago

    bu kadını hergün siksem doymam, neşe duy beni senide böyle sikmek istiyorum amdan götten ağızdan

  • Maminin sol takımları 10 ay ago

    Başta Brianna ablamız ve Alex abimiz olmak üzere ve tabii Maheir.com’a emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürler, tam bir başyapıt.

  • Seks manyağı 8 ay ago

    Çok güzel bir belgesel,bakmaya doyamadım ben şahsen, böyle filmlerin devamını bekliyoruz 😋