Annem ile gerçekten kafayı bozmuştum ve onu sikmek için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırdım. Bunu onun rızasıyla yapamayacağımı bildiğim için farklı bir yöntem denemek istedim. Tüm planım hazırdı ve içeceğine uyku ilacı atacaktım ve o bayılıp kaldığında ondan faydalanacaktım. İlacı temin ettikten sonra salonda oturan annemin yanına gittim.

Televizyon izlerken onunla kısa bir sohbet ettim ve telefonumu görüp görmediğini sordum. Aslında telefonum hemen onun yanındaydı ve sadece ona arkasını döndürmek istediğim için böyle bir yola başvurmuştum. Annem şarjdaki telefonumu almak için uzandığında, içeceğine tozu döktüm ve beklemeye başladım. Aradan 10 dakika geçmeden annem sızıp kalmıştı ve onu önce soydum sonra sikimi yüzüne vura vura onu uyandırdım.

Ne kadar yalvarsa da onu sikmemden vazgeçmeyecektim ve öyle de yaptım. Annemi zorla siktikten bir sonra ki gün ise onu uyurken yakaladım ve ona tekrar tecavüz ettim. Bir kaç gün sonra işten gelirken yakaladım, yine zorla sahip oldum. En sonunda sabah geceliğiyle mutfakta kahvaltı hazırlarken ona arkadan yanaştım ve dayadım. Zorluk çıkarıp kaçmaya çalışsa da, onu istemediği halde sikip attım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment