Araba yolunun kenarında bulunan göleti izleyen kızıl saçlı müthiş fizikli Rus kadın bu erkeğin radarına takılır. Kadın sessiz sakin bir yerde doğayı izleyerek derin düşüncelere kapılmıştır. Hayatın yorgunluğunu burada ruhunu dinlendirerek geçirdiği sırada elinde kamera olan adam kadına yavaş yavaş yaklaşıyor. Selamlaştıktan sonra, ördekleri mi izliyorsun diye konuya giriyor. Yakışıklı olsa ki yeşil gözlü kadının dikkatini biraz çekmeyi başarıyor.

En başında yüzüne bile bakmayan mini elbiseli kadına fitness mi yapıyorsun vücut hatların çok iyi diye iltifat ediyor. Hatta kaç senede bu vücuda sahip olduğunu öğreniyor. Bu bebek 2 Yıldır sporla uğraştığını ve beslenmesine de çok dikkat ettiğini söylüyor. Yalan söyleme konusunda usta olan adam spor besinleri ile ilgili şirketi olduğunu ve o şirketin dergi kapağı için güzel vücutlu kadınlar aradığından bahsederek yalanları sıralıyor. Doğru olmayan ve hurafe sözlerle, alttan girip üstten çıkan bu adam sonunda istediği işi başarıyor.

Para teklif ederek kızın kalçalarını gören adam işleri ilerletme konusunda oldukça ısrarcı. Birlikte bu güzel gölün etrafında kimsenin olmadığı yerleri buluyorlar ve kadını yere uzandırdığı gibi şeftalisini (amcık) emiyor. Kendinden geçen kırmızı saçlı dövmeli sürtük sanki yıllardır bu anı bekliyormuş gibi. Adamın yalanlarına inan saf kız açık otluk alanda ilişkiye girerek çok paralar kazanma hayaline girse de olan biten her şey tamamen yalan!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.