Yapıcı bir anne olan milf kadın, kızını gözünden bile sakınmaktadır. Üniversiteyi sırf şehir dışında okumaması için onu kendi yaşadıkları yerde özel bir okula yazdırmıştır. Fakat her genç kızın gibi bu çıtırında manitası vardır fakat annesinden gizlemeye çalışmaktadır. Sıkı kadın, kızına akşam saat 9’dan sonra telefon ile oynamayı yasakladığı için onu kontrol eder.

Odaya girdiğinde kızı telefona bakarak gülümsediğini fark eder ve olayı fark eder. İçeriye girdiği gibi annesinden telefonu gizlemeyi başaran genç kızımız, telefonunu yastığın altına atar ve saklar. Fakat uyanık anne, bu durumu fark ederek evladını azarlayarak içeriye gönderir ve elindeki telefonu alır.

Tam bu sırada erkek arkadaşı ile sexting yapmakta olan kız meme fotoğrafı attığı için karşılığında da manitası sikinin fotoğrafını atar. Fakat telefon annenin elinde olduğu için yarak fotoğrafını annesi görür. Kocasının çükünün 2 kat büyüklüğünde olan bu sikin fotoğrafı bile onu sulandırmaya yeter.

Hemen mesaj atarak sanki kızıymış gibi onu eve davet ederek iç çamaşırlarıyla beklemeye başlar. Işıktan hızlı gelen çapkın adam, içeriye girdiğinde battaniyeyi kaldırır ve karşısında manitası yerine onun annesini görür. Oldukça yaşlı bir adam olduğu için önce azarlar ardından da büyük sikin gerçeğini bu kahpenin tüm sinir stresini alır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.