Kavga ederek eve döndüğünde mutfaktaki annesiyle karşılaşıyor. Kadın kendine yiyecek bir şeyler hazırladığı sırada çocuğun yüzündeki yaraları görerek neler olduğunu soruyor. Eleman bir kavga sırasında bir kaç yumruk yediğini ve sıkıntı olmadığını dile getiriyor. Yardımcı olmak isteyen valide sultan buzluktan bir parça buz alarak kafasına koymak istediğinde kocaman olmuş penis dikkatini çekiyor. Bunun karşısında gülümseyen olgun anne sana başka nasıl yardımcı olabilirim diye soruyor.

Çocuk ise aslında göğüslerin çok hoşuma gidiyor anneciğim yakından bakabilir miyim diyor ve kafasını neredeyse memelere gömüyor. Sürekli olarak onu gözetlediği ve dikizlendiğinin farkında olan annesi ise sana nasıl yardımcı olabileceğimi çok iyi biliyorum ben oğlum diyor ve dizleri üzerine oturarak penisi sertbest bırakıyor ve çocuğu rahatlatmak için ağzına alarak siki emiyor. Yaşlı anne ile mutfakta bu tarz bir şey yaşadığına inanamayan adam, aslında hayallerinin gerçekleştiğine sevinerek ağzına attırıyor. Döllerin tadına bakan mature ise halinden oldukça memnun olarak aç karnını sik ile doyurmuş oluyor.

Bir sonraki gün ise annesini mastürbasyon yaparken yakalıyor ve olanlara bakın. Kadın salonda tek başına amını okşayarak boşalmak istiyor. Gizli çekim yaparak yere yatıyor ve tam bir yılan gibi içeriye sızıyor. “Heeey!! burada ne yapıyorsun sen bakayım” diyor ve kadın birden toparlanıyor. Yardımcı olma sırası bende diyerek annesini sikerek orgazmin doruklarına çıkartır ve artık aralarındaki ilişki öyle bir hal almıştır ki boş zamanlarını işi pişirerek değerlendiriyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.