50 küsur yaşındaki yaşlı annenin herkesten sakladığı bir sırrı vardır. Genç ve sert siklerden oldukça hoşlandığını herkesten gizlediği bir sabah ellerini yıkadıktan hemen sonra havlu ile elini sileceği sıra ikiye katlanmış olan havlunun arasında ıslaklık fark eder. Burnuna yaklaştırır ve koklayarak anlamaya çalıştığında bunun döl olduğunu fark ederek oğlunun yanına gider. Bulduğu şeyi gösterir ve onu mastürbasyon yapmaması konusunda uyarır.

Ergenlik çağında olan 20 yaşındaki oğlu ise rahatlaması için bunu yapması gerektiğini söylediği sırada, rahatlamana ben yardımcı olabilirim diyerek lafı keser ve yatağa oturur. Mini etekli ve gözlüklü yaşlı kadın, çocuğunun dalgasını pijamanın üzerinden okşayarak sertleşmesini sağlar. Bu onun en sevdiği penis tipidir ve asla kendini durduramaz. Penise yumulduğu gibi ağzına alır ve demir gibi sert olan bu çükü ağzına boşaltmayı başarır.

Başka bir zaman duşa girmek için küveti ağzına kadar doldurur ve içerisini köpükler. Kapısı açık olan banyodan içeriye giren adam bu kadını çırılçıplak görerek arkadan sinsice yanına ilerler. Keseyi aldığı gibi sırtını keselemeye başlar ve bu sırada köpüklerin içinde olan kadının dövmeleri belli olur. Önünü döndüğünde ise kos koca memeleri olan bu nine, çocuğunu suyun içerisine alarak birliktelik yaşarlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.