Babamla yaşarken üniversiteyi kazanınca şehir dışına gitmek zorunda kaldım. Öğretim yılı bittiğinde ise eve geri dönmüştüm. Babamın hayatında bazı değişiklikler olmuş, yeni bir kadınla evlenmiş. Doğal olarak bende zenci üvey anneye sahip olmuşum. Mutfakta pederle yemek yaparken sohbet ediyorduk, kendisi okulda aç kalmamam için bana yeni tatlar öğretiyordu.

Bu sırada kapı sesi geldi ve hiç görmediğim üvey annemle tanışma fırsatı buldum. Kendisi çok yakışıklı oldğumu söyleyip iltifat etti, gayet kibar ve çekici bir bayandı. Yorgunluğunu atmak için duşa gireceğini söyledi ve üst kata çıktı. Bende ödevlerimi yapmam gerek gerektiğini söyleyerek babamın yanından ayrıldım. Odama geçerken banyodan gelen sesler dikkatimi çekti.

Çaktırmadan kapıyı araladım ve içeride neler dönüyor göz atmak istedim. Gözüne bant takan zenci anam küvete su doldurmuş mastürbasyon yapıyordu. Onu çıplak görünce kendime engel olamadım. Sessizce içeri girdim ve onu dikizlemeye başladım. Ayak seslerini duyunca tatlım sen misin diye sordu. Beni babam sanıyordu, hiç bozuntuya vermeden göğüslerini ellemeye başladım. Üzerimdekileri çıkarıp suyun içerisine girdim.

Ben olduğumu anlayınca işler biraz karıştı fakat onunda büyük penise karşı koyamadığını öğrenmiş oldum. Birlikte anlaşma yaparak bunu sır olarak tutacağımıza söz verdik. Babama yakalanmadan banyoda fanteziler yaşadık. İşimiz bitince yemeğe indik fakat saçlarımın ıslak olması ve zenci anneciğin dudağındaki beyaz döller yüzünden yakalandık.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.