Siki sertleşmiyor diye doktora giden çocuk, doktorun verdiği kremi düzenli olarak kullanarak 60 saniye boyunca sikine yedirmesi gerekmektedir. Çoğu zaman dikkat etsede bazen hepimizin aklı beş karış havada olduğu gibi o da kremi sürmeyi unutuyor. Sabahleyin spora gitmeden önce annesi geldiğinde merhemi sürüp sürmediğini sorduğunda unuttuğunu fark ediyor ve bir daha unutmayacağına söz veriyor.

Koca yürekli esmer kadın çocuğuna kızarak içeriye gidiyor ve kremi alarak geri geliyor. Geldiğinde oğlunun altındaki şortu çıkartarak kıllı penise ilacı sürmeye başlıyor. Tamda doktorun dediği gibi bir dakika boyunca okşayarak kremi güzelce yediriyor. Bunu her gün yapmazsan iyileşemezsin diye nasihat vermeye başlayan koca memeli valide, elledikçe elinin altında büyüyen çavuşu hissedebiliyor.

Olması gerektiğinden fazlasıyla sertleştiği için annesine beni bu şekilde bırakıp gidemezsin taş gibi oldu penisim böyle kalırsa taşaklarım ağrır diyor. Bir an önce evden çıkması gerken kadın başka amaçla okşadığı dalgayı bu sefer boşaltmak için ele alıyor ve asılmaya başlıyor. Yaramaz oğlan ise 1-2 dakikada halledebiliriz nolur yardım et diyerek konuyu acıtasyona bağlıyor.

Kendine hakim olamayarak şeytana uyan kadın birden yumularak ağzına almaya başlıyor. Böylesi daha iyi hissettirdiği için evladına yardımcı olmak isteyen kadın bolca tükürükle birlikte oral seks yapmaya başlıyor. Daha da ileriye giderek dalgayı memelerin arasına alıyor ve kocaman göğüslerin arasında onu sıkıştırarak yukarı aşağı yapıyor. Bizim oğlanda hazır erik gibi annesini yakalamışken içine girmek istiyorum diyor ve birlikte oluyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.