Üniversite öğrencisi olan sarışın kız yaşadığı evden ev sahibi tarafından atıldığı için bir kaç gündür arabada yatıp kalkmaktadır. Kendisine ne kadar yeni ev arasa da bulamadığı için oldukça çaresiz ve üzgündür. Sırf bu yüzden arabanın içinde ağladığı sırada telefonu çalar ve başvuru yaptığı evlerden bir tanesi olunca hemen kendisini toparlayarak telefonu büyük bir heves ile açar.

Telefonu açtığında başvurusunun reddedildiğini öğrenince deliye dönse de yılmadan bir diğer kişiyi aramak ister. Bu sırada gidip yüz yüze konuşmak daha mantıklı olacağı için arabayı çalıştırır ve adrese gider. Kapıyı çaldığında bir adam onu karşılar ve ona durumu açıklayarak odanızı kiralamak istiyorum der ve konuya girer.

Elemanın davranışlarına bir tık uyuz olsa da kira fiyatının çok uygun olmasından dolayı bu evi tutar ve hemen yerleşir. Günlerdir duş alamadığı için hemen banyoya girer ve çıktığında bu adamın odasında onu izlediğini fark edince bağırıp çağırmaya başlar. Adam yakalandığı sırada özür dileyerek odadan çıkar ve bu garip olay karşısında kız ne yapacağını bilemez.

Gece olduğunda ise bir hışırtı sesine uyanan kız bu ev sahibi olan adamın iç çamaşırlarını koklarken yakalayınca tüm gerçekleri öğrenir ve onun takıntılı birisi olduğunu anlar. Varlıklı olan adam ise kıza “-Tüm üniversite masraflarını karşılayabilirim.” diyerek ondan faydalanır ve kızı bir güzel siktikten sonra uyumasını ister. Hatun uyuduktan sonra gözlerini açtığında kendisini bir aracın bagajında elleri bağlı bulur.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments