Sabah uyanıp lavaboya giderken ablamın odasının önünden geçerken içeriye baktığımda gördüğüm göt karşısında kal geldi. Yere serdiği egzersiz minderinin üzerinde bacaklarını yüz seksen derece yanlara açmış altında da sadece siyah külot vardı. Koşarak lavaboya girdim ve geri döndüm. Hala spor yapıyordu ve benim varlığımdan bir haber idi.

Sikim kontrolden çıkmıştı ve kabarmaya başlamıştı. Ellesem kızar mı diye düşünürken birden şeytana uydum ve elimi pürüzsüz kalçalarına götürdüm. Çok kızacağını zannederken hiç sesini çıkartmadı ve önümde domalmaya devam etti. İşleri biraz daha ileriye taşıyarak alev gibi yanan mincosunu elledim. Çoktan sırılsıklam olan amının suları elimdeydi ve daha fazla dayanamayıp amına bandırmaya başladım.

Sikimi emmek istediğinde saçlarından tutarak gırtlağına kadar soktum. Ablam tam bir orospu gibi sikimi emiyordu ve inanılmaz keyif veriyordu. Neredeyse ağzına boşalacaktım ve hadi içime gir dediğini duydum. Köpek pozisyonuna geçerek hazır bir şekilde bekliyordu ve demir gibi olan kızgın sikimi ıslak vajinasıyla buluşturdum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.