Bugünkü Brazzers videomuzda, varlıklı iş adamı akşamki toplantısında karısını da yanında istemektedir. Bu yüzden karısının hazırlanmasını istiyor. Hatun yatak odasında hazırlanırken inci kolyesini bir türlü bulamıyor ve alt kata, kocasının yanına iniyor. O sırada durumu anlatıyor ve bundan sonra camları vs iyice kapatıp kontrol edeceğinden bahsediyor.

Akşamki toplantıya katılmak istemeyen hanımefendi orada çok sıkıldığını dile getirdiğinde böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyleyen adam, yıllardır yapmış olduğu yardımlardan dolayı ödül alacağından bahseder. Onu baştan çıkartmaya çalışan karısı üst kata gelde kocaman sikine ben teşekkür edeyim dediğinde bütün bu konuşmaya kulak misafiri olan evin uşağı arka taraftadır. Adam işine önem verdiği için karıyı yukarıya yollayarak gitte giyin der.

Sinirlenen kadın, bağırıp çağırarak sen artık beni sevmiyorsun seks ihtiyacını da başka kadınlarla karşılıyorsun diye üzüntüyle yukarıya çıkar. Kolyeyi çalan hırsız aslında evlerinde çalışan uşaktır ve adam durumun ayıkıldığını öğrenince gidip yerine bırakmak ister. Tam o sırada duştan çıkan evin hanımı odaya girdiğinde bizim hizmetçi oğlan korkudan altına sıçar. Kendisinden şüpheleneceğini düşündüğü sırada, kadın kolyenin bulunmasından dolayı çok sevinçlidir ve bu adama teşekkür etmek ister.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.