İnsan sağlığına önem veren devlet Korona Virüs hastalığına yakalananların sayılarında olan artıştan dolayı sokağa çıkma kısıtlaması getirmiştir ve iş yerleri başta olmak üzerek okullar ve toplu aktivite yapılan her yer kapatılmıştır. Kızıyla birlikte yaşayan adam televizyondan haberleri izlerken yuvarlak kalçalı lolita altındaki kısacık şort ile önünden geçiyor. Dolapta yiyecek bir şey kalmadığı için isyan ediyor ve babasına söyleniyor.

Bir an önce markete gidip alışveriş yapması gerektiğinden bahsediyor. Kaç yaşına geldin kendinde gidebilirsin diyen adama karşılık evden çıkmak istemediği için bir planı var. Adam bu kız dolaba doğru eğilirken kıçına bir kaç şaplak atar ve gülüşürler. Maskeyi çıtır kıza atar ve hadi bunu tak ve markete kendin git gel der. Kıçına yediği tokatlar sayesinde azan kaşar kız, babası ne yaparsa yapsın izin verir.

Öz kızı olmadığı için rahat olan baba göğüslere dokunmak için can atar. Bluzu aşağı sıyırdıktan sonra pürüzsüz memelere odaklanarak fındık gibi olan uçlarını sıkar. Ardından yanına bir sandalye çeker ve oturarak kızının diz çökmesini sağlar. Yere oturan kız markete babasını göndermeden önce oral sex yapar.

Bu sayede markete gitmekten kurtulan güzellik ertesi günün sabahında adamın elinden kumandayı alır ve kanalı değiştirir. Aralarında gülüşerek kumanda savaşı yaparlar. Kumandayı ele geçirebilmek için kadınlığını kullanan sürtük adamın önünde domalır. Bu kez o siki içinde hissetmek isteyen ilik gibi sarışın, istediği şeyden asla vazgeçmez!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.