Yoğun tempo ile çalışıp eve gelip yatmıştım. Bir kaç saat uyuyabildim ve kız kardeşimin beni dürtmesiyle uyandım. Utana çekile bir şey anlatmaya çalışıyordu fakat daha kendime gelememiştim. Ta ki kafamı kaldırıp altında ki külodu görene kadar. Arkadaş ortamında oldukça sevilen bir kızmış ve nasıl seks yapabileceğini bilmiyormuş.

Erkeklerle ilişkiye girdiğinde yatakta neler yapabileceğini bana sormak istemiş. Çünkü biriyle ilişkiye girince yatakta rezil olmaktan korkuyormuş. Durum böyle olduğu için ona uygulamalı bir ders vermek istedim ve önce elini sikime getirerek okşaması gerektiğini söyledim. Ardından her erkeğin sevdiği oral seksi nasıl yapması gerektiğini anlattım ve penisimi yalamasını söyledim.

Ne yalan söyliyim sikiştiğim çoğu kızdan güzel yalıyordu. Kontrolün kendisinde olmasını istediği için yerimden bile kıpırdamadan üzerime oturtturdum ve istediği ritimde inip kalkmasını söyledim. Ne kadar hızlanırsa o kadar fazla zevk aldığını fark edince üzerimde at sürer gibi zıplamaya başladı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.