Evde canım sıkılınca odama geçip mastürbasyon yapmayı düşündüm. Tam bilgisayarı açıp +18 içerikli sitelere girecektim ki aklıma sohbet hattı geldi. Daha önce hiç aramamıştım fakat denemekten zarar geleceğini düşünmüyorum. Hemen internetten ufak bir arama sonucunda en çok tıklanan sitelerden birine girdim. Bulduğum ilk numarayı çevirdim ve bayanın birisi cevap verdi. Ses tonundan anladığım kadarıyla olgun birisiydi. Aklımıza gelen bütün fantezileri gerçekleştirmeye başladık.

Onun söylediklerini hayal edip sikimi avuçlamaya başladım. Bir ara merdivende ayak seslerini duydum ve kız kardeşim bağıra bağıra yemek hazır diye geliyordu. Hemen üstümü başımı toplayıp onu odadan gönderdim. Bir kaç dakika daha telefonun ucundaki bayanla sanal sekse devam ettim. Daha sonra yemeğe indiğimde ortalık karıştı.

Evden çalışan annem meğerse sohbet hattında erkekleri boşaltıyormuş ve konuştuğum kişi oymuş. Kız kardeşimin mutfaktan ayrılmasını bekledik ve az önce bilmeden hayalini kurduğumuz fantezileri gerçekleştirmeye başladık. Tam sikişin ortasında gerizekalı mutfağa geldi. Bizi uygunsuz halde yakaladı, eğer onuda aramıza alırsak babama söylemeyeceğine dair söz verdi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.