Kız kardeşini ziyarete giden olgun kadın, oğlu yalnız kalmasın diye onu da yanında sürükler. Yol biraz uzak olduğu için şehre geldiklerinde ilk buldukları pansiyona girerek bir oda kiralarlar. Fazla paradan kaçarken gece başlarına geleceklerden habersizlerdir. Bu kıytırık yerde sadece bir gece geçirecekleri için akşam saati olduğunda erkenden uyumak isterler.

Yemekten sonra yatağa gelirler ve olgun anne kırmızı geceliğini giyerek yatağa girer. Sapık oğlu annesini böyle gördüğü için çok azmıştır ve ne kadar uyumayı denese de başaramaz. Çavuşu kalkıp dondan çıktığında, annesinin kalçalarına değdirmeye başlar ve henüz uyumamış olan kadın arkasında sert bir şey hissedince oğluna bağırıp çağırır.

Eleman bir türlü inmiyor anne elimde değil dediğinde olaya el atması gerektiğini bilir ve sürttürmesine izin verir. Annesine sürttürmeye başlayan genç erkek, sulanan amcığın azizliğine uğrar ve içine girerek anasına pompalamaya başlar. Az önce sinirden bağıran kadın içine giren yarak sayesinde zevkten inlemeye başlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.