Şirkette işler kesattı ve günler boş geçiyordu. Bu yüzden işten tonla insan çıkarttılar fakat ben aralarında en iyi olduğum için işe devam ediyordum. Şirketin gelirleri azalınca bunlar bizim dolgun maaşlara da yansımaktaydı. Patron önce yol parasını kesti ardından yemek parasını da vermeyeceğini söyledi. Durum böyle olunca yemek ve yol masrafların hepsi cebimden yani maaşımdan eksiliyordu. Bu da benim iyice canımı sıkmıştı ve aşırı sinirlendirmişti.

Hırsımı birilerinden çıkartacaktım fakat yalnız yaşamaktaydım. Birden aklıma patronun kızı geldi. Aşırı seksi ve burnu havada bir kızdı. Onu düşürmek kolay olmayacaktı ama kolları sıvamıştım. Babası bizim maaşları eksiltince bende bari kızına çakayım da sonra işten çıkayım diye düşündüm. Kıza bir kaç yanlama denemem başarısızlıkla sonuçlandı çünkü hep zenginlerle takılıyordu napsın benim gibi bir çulsuzu.

Bir gün patron erkenden dükkandan ayrıldı ve çalışanlarla birlikte dükkanı kapatamayacağımız için kızını da bizimle bıraktı. İşler bitince toparlandık ve dükkanı kapattık. Herkes servise bindi gitti fakat kızın aracı çalışmıyordu. Bende kendi arabamda soteye yatıp ne yapacak diye bekledim. Bir süre aracı çalışmayınca telefonunu eline aldı. Tam o sırada arabamdan inerek yanına gittim ve gideceği yere kadar bırakmayı teklif ettim. Hava soğuk ve yağmurlu olduğu için teklifimi kabul etmişti. Onu arabaya aldığım gibi evine bıraktım. Hem patron hemde kızın gözüne girmeyi başarmıştım.

Böyle olunca kızla bir yakınlaşma fırsatımız oldu ve bir kaç hafta geçtiğinde onu kahve içmeye davet ettim. Birlikte vakit geçirmeye başlamıştık artık iş onu sikmeye gelmişti. Bu kaşarı dışarı çıkıp içirip sarhoş etmem gerekiyordu. Sarhoş olursa eve gidemezdi ve ailesine arkadaşımda kalacağım diye yalan söylerdi. Evet beyler, plan tıkırında işledi ve bu kırmızı elbiseli kaşarı eve getirmeyi başardım. Önceden yerleştirdiğim gizli kameralar sayesinde de onun ifşasını sizlerle paylaşıyorum. 🙂

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.