Küçükken sorunlu bir annesi olduğu için, oldukça içe kapanık ve öz güvensiz bir şekilde büyüme evrenini geçiren genç kızımız ailesiyle birlikte bir psikoloğa gidiyor. Şu an ki ailesi her zaman yanında olmalarına ve ona çok iyi davranmalarına rağmen daha birisi ile konuşurken insanların gözlerinin içine bile bakamıyor. Çok fazla derecede sus pus olan lolita kızımız, görüşmenin ardından sırtını sıvazlayan annesiyle ve babasıyla baş başa kaldığında yine konuşamayarak susuyor.

Ertesi gün annesi mutfakta patatesleri soyarken annesine yardım eden genç sarışın oldukça endişeli ve korkarak yaklaşıyor. Her durumda, ya bana kızarlarsa, bağırırlarsa diye çok korkuyor. Babası işten geldiğinde karısına güzel bir öpücük vererek kalçasına 2 kere tokat atıyor. Bu kızın haftalık yapması gereken 4 kere kiliseye gitme ve kitap okuma eğitimine yardımcı olan şevkatli baba kızı kucağına oturttuğu gibi kıza masal okuyor. Akşam olduğunda, kızları ile aynı odada yatan çift ilişkiye giriyorlar.

Çıkan inleme ve ahlama sesleri üzerine uyanan minik kızımızın uykusu bölünüyor ve uyanıyor. Babasının annesine köküne kadar sokuşunu izlediği sırada birden kendine geliyor ve gördüklerinin rüya olduğunu fark ediyor. Annesi koşarak yanına geliyor ve “anne sizinle uyuyabilir miyim çok korkuyorum” diyerek aynı yatağa giriyor. Babası yatakta çırıl çıplak yatarken aralarına girerek güzelce kucaklaşıyorlar. Azgın teke karısını okşarken birden bu yeni üvey evlatlığına da eli kayarak kızın pürüzsüz kalçalarını okşuyor.

Onu bu şekilde iyi hissedebileceklerini düşündükleri için kızın elini babasının penisine götürerek okşamasını sağlıyor. Siki elledikçe kendini daha iyi hisseden kızımız ağzına almaya başladığında iyice gülümsemeye başlıyor. Karısını ve kızını aynı anda sikmenin keyfini yaşayacak olan adam da kızının durumunu bu şekilde iyileştirebileceğini düşündüğünden hiçte aldırış etmiyor. Bu şekilde üzerindeki özgüven eksikliğini atan genç kız anne ve babasıyla birlikte grup ensest ilişki yaparak gülücükler saçıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.