Filmdeki çiftimiz kadar hayatta ikinci evliliğini yapıp da mutlu olan yoktur herhalde! Çok iyi anlaşan karı koca mutfakta kahve içip sohbet ederken biraz yakınlaşıyorlar. Hayatın yoğun iş temposundan dolayı seks hayatlarına öncelik vermeyi unutuyorlar. Adam “Patronum şehir dışında olduğu için iş yerine biraz geç gidebilirim, birlikte güzel bir duş alabiliriz” diye teklifte bulunuyor.

Kısa saçlara sahip koca memişli milf de hemen kabul edip üst kata çıkıyor. Bu sırada dün geceyi sabaha kadar ders çalışarak geçiren oğlan mutfağa geliyor. Babasının çalan telefonunu açıp patronun seni istiyor diyor. İşte olayların karıştığı nokta tamda burasıdır. Babanın acilen laptopun başına geçmesi gerekiyor, oğlanda uykusu kaçsın diye duşa giriyor.

En son sözleştikleri üzere yatak odasına gidip kıyafetlerini alan anne banyoya geliyor. Perdenin arkasında yıkanan kişiyi kocası sanıyor, soyunup çırıl çıplak perdeyi açıyor ve karşısında koca penisli küçük çocuğu görünce şok oluyor. Başta istemeden oldu çokta meraklıydım tavırları takınsa da adeta cinsel organa vuruluyor. Bir kere tadına bakmadan bırakmaya niyeti yok! Kötü son ise bilgisayarda işini bitiren babanın gelip eşini oğluyla aldatırken yakalaması oluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.