Bıyıklı polisin uzun süredir peşinde olduğu bir genç kız vardır. Arabasını sokağın başına park edip onu izlemeye başlıyor. Hatun köşe başında dikelip gelen geçen herkese bana alkol alır mısın diye yalvarıyor. Kendisinin dükkana giremeyeceğini söylüyor ve cebinden para çıkarıp uzatıyor. İnsanlar başına iş alacağını düşündüğü için bu teklifi kabul etmiyor.

Polis abimiz hemen arabasından inip işe koyuluyor, kızın yanından geçerken yemi yutturuyor. “Pardon bakar mısınız? Size para versem bana şu marketten alkol alır mısınız?” diyen kıza olumlu cevap veriyor. Ona bir torba içki alıp hemen geliyor ve kıza burada veremem her yerde kamera var diyor. Hatunu bu şekilde kandırıp arabaya bindiriyor fakat orada da başka arıza çıkarıyor.

Sana bu içkileri vermem için bana bir şeyler yapmalısın diyor. Hatunda eliyle sakso işareti yapıp arka koltuğa geçiyor. Suçluyu arabanın arkasına atınca kapıları kilitliyor ve rozetini gösterip polis olduğunu söylüyor. Çıtır korkudan beni içeriye atma diye yalvarmaya başlıyor. Vicdanlı adamda onu eve götürüp sikmeyi tercih ediyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.