Salonda otururken birden içeriden bağırma sesleri geldi ve kulak vererek takip ettiğimde kız kardeşimin odasından geldiğini fark ettim. Biraz kulak misafiri olduğumda manitasıyla kavga ettiğini fark ettim ve olan biteni dinlemek istedim. Çocuk bunu defalarca aldatmış ve benim kardeşimde hala onun peşinden koşmaya devam ediyor. En son küfürler havada uçuştu ve duyduğum kadarıyla ayrıldılar.

Hemen içeriye daldım çünkü o benim kardeşim ve üzgün olması canımı sıkıyor. Biraz lafladık ve ona benimde bir kaç gün önce sevdiğim kadından ayrıldığımı bahsettim. Bir nebzede olsun onu rahatlatmayı başarmıştım artık bağırmıyor ve yeterince sakinleşmişti. Yatağa uzandım ve konu konuyu açarak sohbete daldık.

Kendisini hala kötü hissettiğini ve bu travma ile beni öpmeye çalıştığını düşününce dudaklarına bir öpücük kondurdum. Bunu yapmak istememiştim fakat ikimizde yalnız ve azgın durumdaydık. Bu yüzden biraz yakınlaşarak birlikte olmamız çoğu sorunu çözebilir gibi görünüyordu. En sonunda pantolonumu çıkartıp kalın sikimi gördüğünde keyfi yerine geldi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.