Ailesinden ayrı bir yerde yaşamakta olan yakışıklı oğlan vakit geçirmek ve hobi edinmek için bir köpek sahiplenmiştir. Onunla birlikte yatıp kalkıyor ve aralarında inanılmaz bir duygusal bağ vardır. Bir gün bu köpeği gezdirmek için dışarı çıkıyor ve hava sıcak olduğu için bir markete girmesi gerekiyor. Bu sırada köpeği içeriye sokamadığı için bir direğe bağlayarak 2dk içeriye girip çıkıyor fakat geri döndüğünde onu bulamıyor.

Haliyle panikliyor ve her yeri aramaya başlıyor. Yolda umutsuzca gezerken bir ağacın kenarına oturmuş liseli kızı görüyor. Hemen yanına giderek ona buralardan geçen bir köpek görüp görmediğini soruyor. Genç kız nasıl bir şeye benzediğini sorduktan sonra sana yardım edebilirim diyerek elemanla beraber yollara düşüyorlar.

O sokak senin bu sokak benim derken bir türlü köpeği bulamıyorlar ve en sonunda eve geliyorlar. Belki köpek yolu hatırlayarak eve gelir diye çaresizce beklerken iyice üzülüyor. Onu üzgün gören liseli çıtır ise adamı mutlu etmek için elinden geleni yapıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.