Amcamın iş toplantısı olduğu için karısıyla beraber şehir dışına çıkması gerekiyordu. Bu yüzden kızlarını evde yalnız başına bırakmak istemediği için bize göndermişti. Kuzenimle iyi vakit geçirip birbirimize karşı şeffaf bir şekilde her şeyi anlatırdık. Gece boyunca birlikte film izledik ve sabaha karşı uyuduk.

Öğlene doğru uyandım ve evde kimsenin olmadığını gördüm. Güzelce kahvaltı hazırladım ve kuzenimi uyandırmak için odasına yöneldim. Kapıyı bir kaç kez tıklattım fakat ses vermiyordu. Sessizce içeriye girdim ve hala uyuduğunu gördüm. Yanına yaklaşarak onu dürtecektim fakat birden aklım karıştı. Yorganı hafifce araladığımda üstünde ve altında hiç bir şey olmadığını gördüm.

Kendime bir türlü hakim olamıyordum ve elime hakim olamadan kalçalarını okşamaya başladım. Hala uyuyor olmasına çok şaşırıyordum ve en sonunda pürüzsüz amını ellemeye başlamıştım. Uyandığında kızar zannederken oda elini benim sikime götürdü ve yaramazlık yapmak istediğini anladım. Okşayarak kaldırmasına gerek yoktu çünkü sikim o kalçayı gördüğü saniyeden itibaren kazık gibi hazır olda bekliyordu.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.