Karımı başka erkeklerin altında izlemeye bayılıyordum fakat cuckold fantezimizi herkese söyleyemiyorduk. Hal böyle olunca eşimle bir plan yaptık. Ben kör taklidi yapacaktım ve eve gelen kargocu adamı baştan çıkartıp sikişirken onları izleyecektim. Hemen dildo siparişi verdik ve heyecanla beklemeye başladık. Kapı çaldığında ben kapıyı açtım ve kargocuya görmediğimi söyleyerek içeriye davet ettim.

Yardım sever eleman benimle birlikte içeriye geldi fakat bir kaç imza atmam gerekiyordu. Yine görmediğimi dile getirerek karımı yanımıza çağırdım. Kocaman memelerini sallayarak yanımıza geldi ve kargocunun gözleri karımdaydı. Plan tıkır tıkır işlerken bende ama taklidi yapmaya devam ediyordum. Karım göğüslerini serbest bıraktı ve kargocunun aklını çelmeye başlamıştı.

Ona parayı vermek için salona çağırdım ve tamda tahmin ettiğim gibi karımın peşinden banyoya gitti. Bende sanki lavaboya giriyormuşum gibi yaparak yanlarında onları izledim. Saf herif onu görmediğimi sanıyordu fakat her şeyi canlı canlı izliyordum. Karımın hakkını verdiği için çıkarken ona bir miktar bahşiş verdim. Fakat gördüğümü anladığında koşarak evden kaçtı. 😀

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.