Nişanlımla aynı evde kaldığımız süre boyunca sikiş yapmaya o kadar alışmıştım ki onun yokluğunda yanıp tutuşuyordum. Ailesini ziyarete gittiğinde evde yalnız kalıyordum ve bu yüzden azgın bir orospu gibi ortada dolaşmama sebep oluyordu. Onu çok seviyordum ve aldatmak istemiyordum ama bir yandan da yanıp tutuşuyordum.

Yan komşumuz olan ve benimle sürekli ilgilenen uzun boylu yakışıklı erkek kapımı çalmıştı. Postamı almayı unuttuğum için rüzgarda uçup gitmesin diye eve kadar getirmiş sağ olsun. Her zaman dikkatimi çeken bir tarzı vardı, uzun boylu ve şortunun önü kabarık olunca bir bahane bularak onu eve davet ettim. Mutfakta ki Lavabomun su kaçırdığını, bu konuda anlamadığımı söyleyerek yardım istedim.

O kadar yardım sever biriydi ki hemen içeriye girerek sorunu çözdü. Asıl çözülmesi gereken sonu benim azgınlığımdı fakat nişanlımla gelecek için ciddi planlarımız vardı ve onu çok seviyordum. Sonra durup düşündüm ve anal seks yaparsam aldatmış sayılmam diyerek komşu çocuğuna götten verdim. Pişman değilim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.