Oğlunun geleceği gün acil bir işi çıkan baba şehir dışına gitmek zorunda kalıyor. Bu sebeple oğlunu arayıp durumu izah ediyor ve bir kaç gün sonra geleceğini dile getirerek anlaşıyorlar. Otobüsle döneceği eve taksi ile bir an önce dönen eleman, kapıda babasını görmeyi başarıyor ve adamı uğurladıktan sonra içeriye girerek annesine sarılarak hasret gideriyor.

Babasından gizli daha önce bu kadın ile birliktelik yaşayan oğlan dudaklarına öpücük kondurarak çok özlediğini söylüyor. Evladına “Beni nasıl mutlu edeceğini biliyorsun” diyen valide mutfakta masanın üzerine oturarak bacak bacak üstüne atıyor. Ayak fetiş fantezisi olan oğlan yeni pedikürlenmiş parmaklara yönelerek ayakkabıyı çıkartıyor. Parmakları teker teker yaladıktan sonra annesinin amına yöneliyor ve dil darbeleri ile onu perişan ediyor.

Birlikte yatak odasına geçen ana oğul uzun zamandır hasret kaldıkları ensest fantezisini dindirmek için sevişmeye devam ediyorlar. Evladının sikini özleyen kadın sabırsızca pantolonunu çkartıyor ve eliyle tuttuğu gibi dudaklarının arasına almaya başlıyor. Kocası hazır bir kaç gün evde yokken bu zamanı iyi değerlendirmek isteyen kevaşe, evladıyla defalarca sikişiyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment