Salonda TV izlerken kızım yanıma gelip oturdu. Kendi fotoğraflarını çekerken kafamı çevirip ona baktığımda birde ne göreyim, kaşar içine iç çamaşırı giymemiş ve meme uçları belli oluyor. Neyse bu konuda onu uyardığımda artık kimsenin sütyen giymediğini dile getirerek kendisini savundu.

Daha sonra ayaklarını bana uzatarak “-Masaj yapar mısın babacığım!” dedi. Televizyon izlediğimi ve meşgul olduğumu söylesem de yaramazlık yapmak istediği belliydi. Bende bu durumda onun ayaklarını elime alarak okşamaya başladım ve bir yandan da ufak götüne bakarak zevke geldim. Sikim resmen taş gibi olmuştu ve aşırı derecede kalkmıştı. Bunu ona belli etmek istemedim çünkü konu eşimin kulağına giderse hiç iyi şeyler olmazdı.

Neyse masajı bitirip o gittikten sonra onu sikmenin nasıl bir şey olacağını düşündüm. Daha sonra kendisi havuzda güneşleneceği için sırtına krem sürmemi istedi. O mükemmel kalçaları hemen önümdeydi ve onları ellememek için kendimi zor tuttum. Daha sonrasında ise havuzun başına gidip o güneşlenirken ben ona bakıp 31 çekip zevke geldim.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.