Üniversite okuyan kızımla telefonda konuştuğumda biraz üzücü şeyler duydum. Bu konuda annesi olarak bir şeyler yapmam gerektiği için olaya hemen el atmak istedim. Kızımı okulda taciz eden oğlanın babası ile iletişime geçerek onunla önemli bir konu hakkında konuşmam gerektiğini dile getirdim ve evine gitmek için hazırlandım.

Akşam eşim ile yemeğe gideceğimiz için oradan sonra tekrar eve gelmeyeyim diye güzel bir kıyafet giyerek evden çıktım. Adamın evine gittiğimde sağ olsun beni içeri buyur etti ve çok konuşmadan konuya girmek istedim. Kendisi bu konu hakkında yardımcı olabileceğini fakat karşılığında bir şeyler yapmam gerektiğini dile getirerek pantolonunu sıyırdı ve sikini bana gösterdi. Sanırım kızımı kurtarmanın tek çaresi bu büyük siyah penisi boşaltmak olacaktı. Bunu yaptığıma ne kadar pişman olsam da kızım için değerdi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

7 Comments

 • Altyazılı değil mi

 • Yeniler misiniz, açılmıyor..

  • Admin 1 sene ago

   Gerekli kontrolleri sağladım. Her hangi bir problem görünmüyor. Rica etsem hangi cihaz ve tarayıcıda açılmadığını yazarsanız size daha iyi yardımcı olabilirim. Sorununuz muhtemelen VPN’den kaynaklanıyor.

   • Toshiba pc ve opera. Operanın kendi VPN’i. Tüm yasaklı sitelere giriş sağlayabiliyorum. Ne önerirsiniz?

    • Admin 1 sene ago

     Bahsettiğiniz şekilde test ettim herhangi bir problem görünmemekte. ZenMate VPN daha sağlıklı olacaktır. Opera VPN çok fazla kullanıldığı için yoğun zamanlarda donma kasma gibi durumlar yapabilir.

     • zenmate ücretsiz değil mi, kurdum ama çalışmıyor.

     • Admin 1 sene ago

      Ücretli ve ücretsiz olarak iki sürümü mevcut. YouTube’da bir çok kurulum videosu mevcut. Oradan izleyerek yapabilirsiniz.