Hiç biriniz benim kız kardeşim kadar orospu bir bacıya sahip değilsinizdir. Kız kardeşimdir diye demiyorum hayatımda bu kadar azgın bir körpe görmedim. Her gün mastürbasyon yapar, deliler gibi inleyerek orgazm olur. Onun inleme seslerini dinlemekten gına gelse de aklıma harika bir fikir gelmişti.

İnleme sesi dinleyerek 31 çekmek için onun odasına gizlice dinleme cihazı yerleştirdim ve odama geçerek beklemeye başladım. Bu kaşar gene amıyla oynayacağı belli olduğu için kulaklıkları takıp sikimi elime aldım ve okşamaya başladım. Ve tam da beklediğim gibi oldu, kız kardeşim vajinasını okşayarak inlemeye başladı. Bu sesler gerçekten azdırıcıydı ve epey net geliyordu.

Gözlerimi kapatıp onu siktiğimi hayal ederek asılıyordum ki birden kafama vurdu, meğer orospu benim yerleştirdiğim cihazı bulmuş. Ben utancımdan sikimi örtmeye çalışsam da, kız kardeşim azgınlığına yenik düşerek büyük sikimin üstüne oturmak istedi. Yani 10 dakika önce hayalini kurduğum şeyi gerçekleştirme fırsatı edinmek oldukça güzeldi.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.