Bendeki step sisterı görseniz ağzınızın suyu akar en azından benim öyle oluyor. Bugün niyeti bozdum uyuyan kız kardeşimin odasına gizlice girdim. Örtüyü boynuna kadar çekmiş derin rüyalar görüyor bundan emindim. Çarşafı çektiğimde memeler meydana çıkınca yüzüm güldü. Üstsüz yatıyor olması işimi daha da kolaylaştırmıştı. Altında külot vardı ama olsun onu bir şekilde çıkaracağım. Ayak fetişi sevdiğim için ilk işim bu fantezimi gerçekleştirmek oldu.

Yavaşça bacaklarını kaldırdım ve ayak parmaklarını tek tek emdim. Benim sik direk ayaklanınca sokma isteğim tavan yaptı. Hemen altımdaki şorttan kurdum. Çok dikkatli bir şekilde bunun altındaki külodu çıkarıp attım. Kafamı amcığına gömdüm ve tüküre tüküre yaladım. Çok fazla zamanım yoktu, her an uyanır diye işimi sağlama almak istedim. Cep telefonumla bacak arasının fotoğraflarını çektim.

Elimle kendi sikimi tutup vajinaya yaklaştırdım birde bu açıdan foto aldım. Sonra başladım pompalamaya, sarsıntıyla gözlerini açtı ve ne yapıyorsun dedi. Geri zekalı uyku sersemi olduğu için rüya görüyorsun dedim ve vurmaya devam ettim. Kendine geldiği gibi beni ittirdi ve bağırmaya başladı. Rızasıyla vermezse sike sike o amcığı ondan alacaktım. Çektiğim fotoğrafları gösterip sevgilisine atacağımı söyledim. Tehdit işe yaradı, paşa paşa rızasıyla altıma yattı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.