Genç kız sınav sonuçlarını öğrenen annesiyle tartışmaktadır. Kilolu kadın, dersleri kötü olduğu için kızına vermiş olduğu arabanın anahtarlarını geri alıyor ve bağrışmaya başlıyorlar. Tam bu sırada yeni evlendiği kocası içeriye geliyor ve ortamı yatıştırmayı başarıyor. Kadın masadaki defterleri yere atarak öfkesini belli ediyor ve oradan uzaklaşıyor.

Çıtır kız yere düşen defterlerini ve kitaplarını almak için eğildiğinde üvey babasının gözler kızın ufak kalçalarına takılıyor. Kısa kot etek giydiği için yere eğilmesiyle etek yukarı sıyrılıyor ve pembe külotu görünce dikizlemeye devam ediyor. Kızına sarılarak onu bir süre teselli etmeye çalışıyor.

Bu durumdan etkilenen kız, kavga ettiği annesinden nasıl intikam alacağını biliyor ve aklına dehşet bir fikir geliyor. Gece vakti yaklaştığında karısı uyuyan eleman yatak odasındaki televizyondan gündemi takip ediyor. Bu sırada kızı içeriye giriyor ve sessiz olmasını söylüyor. Yanına kadar geldikten sonra birden babasının dudaklarına yapışıyor.

Kendisini geriye çekmeye çalışan adam bu ısrarcı ve ateşli kıza asla karşı koyamıyor. Baksırın üzerinden dalgayı okşamaya başlayınca iyice kendisini salıyor. Bir yandan karısına yakalanmaktan korkuyor diğer yandan üvey evladına çakmanın zevkini sessizce yaşıyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.