Karımla mutlu mesut bir evliliğim vardı fakat son zamanlarda ondan yatak konusunda sıkılmaya başlamıştım. Artık eskisi kadar zevk vermiyor ve farklı hazlar arama peşine düşmüştüm. Yorgun bir günün ardından eve gelip yemeğimi yedim. Akşam baldızım şehrin diğer ucundan bize kalmaya geleceğini öğrenince biraz modum düşmüştü açıkçası. Ben yemeği yeyip uyumanın peşinde iken misafir de nereden çıktı şimdi diye karıma sordum.

Oda bana bir iş görüşmesi için geleceğini ve mecburen gece bizde kalacağını söylemişti. Neyse akşam oldu ve baldız geldi. Ben çok geç saat olmadan gidip yatmak istedim ve bayanlar dan müsaade istedim. Yastığa kafamı koyduğum gibi uyuya kalmıştım zaten. Ta ki gecenin bir yarısı sikimin ellenmesi ile uyandım. Gözlerimi açtığımda karımın ablası yani baldızım olur kendisi penisimi elliyordu. Karım yanı başımda uyurken böyle bir şeyi nasıl yapabilirdim ki?

Ona bir kaç kez durmasını ve buradan gitmesini söyledim fakat kardeşi gibi o da inatçıydı. Birden aklıma geldi, zaten kaçamak yapmak istiyordum ve fırsat ayağıma kadar gelmişti. Onu geri çevirmek istedim ve bunu başaramayınca kendimi salmıştım. Güzeller güzeli karım yanımda uyurken onun ablasına çakmak gerçekten harikaydı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.