Akşam saati olunca iş yerinden çıkıp karımın çalıştığı yere gittim. Kısa bir süre sonra oda gelince kaynanayı görmeye gidecektik. Yola koyulduk ve sohbet muhabbet eşliğinde vakit geçiriyorduk. Fakat eşim birden orasını burasını açarak beni baştan çıkartmaya çalışıyordu. Azgınlığını bir türlü kontrol altına alamadı ve sikimi yalamak istediğimi söyledi.

Trafikte olduğumuz için böyle bir şeyin yanlış olacağını söyleyerek onu tersledim. Dur demekten anlamayan karım, illa sikini yalayayım diye ısrar ediyordu ve ona laf yetiştireyim derken kırmızı ışıkta geçtim. Bu sırada da yol kenarında olan polis otosu beni fark edince peşime düştü. Bir yandan karıma küfür ediyordum bir yandan da polisleri atlatmaya çalışıyordum.

Ara sokaklara girerek izimi kaybettirdiğimi sandım ve gideceğimiz yere doğru ilerledim. Eve girdiğimizde karımla gene kavga etmeye başladık fakat memur bizi buraya kadar takip etmiş. Polisten kaçmanın ağır bir suç olduğunu biliyordum fakat hiç bir zaman karımı gözümün önünde sikecekleri kadar büyük bir suç işlediğimi bilmiyordum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.