Babam öldüğünden beri evimizde işler değişmişti, ben okula gittiğim için kazanç konusunda destek olamıyordum. Bütün yük annemin omuzlarına binmişti, bize yetecek kadar malımız vardı fakat genede hayat şartlarının çok pahalı olduğunu göz önüne alırsak geçinmek oldukça zordu. Ben annemin gidip bir yerde iş bulmasını ve eve para getirmesini beklerken o farklı sektörlere yönelmişti.

Evden dışarıya adım atmadan her ay para kazanıyordu fakat bu nasıl oluyordu? Bu değirmenin suyu nereden geliyor diye sorduğumda beni geçiştiriyordu fakat sonunda öğrendim. Kendisi şu webcam sitelerinde kamera karşısına geçip yayın açıyormuş. Takipçileri ne isterse onu yapıyor ve bağış usulü çalışıyormuş.

Bugün yakın dostum beni ziyarete geldiğinde her zamanki gibi anacığım evdeydi. Biraz sohbet sonrası üst kata çıkıp yanımızdan ayrıldı. O merdivenleri çıkarken kankam etek altından iç çamaşırı giymediğini görmüş. Annemin neden külotsuz gezdiğini sordu ve ona doğruları anlattım. Hatta bir posta kayması için her şeyi ayarlayabilirdim tabi bunu ücretsiz yapacak değilim. Bana bir miktar para çıkması gerekiyor, malum ihtiyaçlarımı karşılamam için maddiyat gerekli.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.