Gençlik aşkıyla evlenmek üzere olan adamın çok ciddi bir problemi vardır. 18’li yaşlarda çavuşu tokatlarken annesine yakalanmış ve bu ona aşırı derecede utanç verdiği için artık hiç bir şekilde ereksiyon olamıyor ve penisi sertleşmiyor. Bu sebepten dolayı bir doktora görünmek isteyen adam randevu günü geldiğinde doktorun kapısını çalıyor. İçeri girerek durumu anlatmaya başlıyor. Epey utangaç olduğu için kelimeleri birleştiremiyor. Hemşire ve aynı zamanda psikoloji hastalarına bakan sarışın hanım çocuğa pantolonunu çıkartarak rahatına bakması gerektiğini bu sorunun tamamen bilinç altıyla alakalı olduğundan bahsediyor.

Yanına giderek gözleri kapalı adamın önünde eteğini yukarıya kadar sıyırarak ona kalçalarını gösteriyor. Çok fazla etkisi göremeyen erkeğe gömleğinin düğmelerini açarak büyük göğüslerini gösterdiğinde işler yoluna girmeye başlıyor. Edepsiz psikolog hastası üzerinde edepsizce bir hipnoz denemek istediğinden bahsediyor. Zavallı adamda çare olabilir diyerek kabul ediyor ve gözlerini kapatarak doktorunun talimatlarını yerine getirmeye başlıyor.

O sırada siki kalkan çocuk gözlerini açtığında çok mutlu oluyor. Ayağa zıplayarak kadına hemen sarılıyor ve iyileştim! diyerek gülücükler atıyor. Düğün günü oldukları için karısı gelinliğiyle içeriye girer ve siki kalkık kocasını görünce o da mutluluktan havalara uçarak adamın sertleşmiş sikine sarılır. Doktorun gözü önünde ilişkiye girdikleri sırada gelin hanım doktora teşekkür etme fırsatı bulamadığı için kocasını iyileştiren kadının da bu yarağın tadına bakmasına izin verir.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

1 Comment