Oğluna aşırı düşkün olan kadın onun iyi yetiştirebilmek için her şeyi yapıyor. Bugün ise kendisi duş alırken birden kapı açılıp içeriye çocuk giriyor. Neyse ki yıkanmayı bitiren kadın üzerine havlusunu örttüğü için cinsel bölgelerini saklama şansı buluyor. Oğlu kendisini iyi hissetmediği için okula gidemeyeceğini söylüyor. Yufka yürekli kadın hemen yatağına yatmasını emrediyor ve birazdan ilaç getireceğini söylüyor.

Bugün böyle geçip gidiyor ve ertesi gün hastalıktan kıçını kurtaramayan eleman hala kötü hissetmektedir. Başına gelip durumunu kontrol eden annesinden bir ricada bulunacaktır. Geçen sene aralarında geçen özel ve sıcak dakikaların aynısından tekrar istiyor. Sadece bir sefer demelerine rağmen üzerinden yıl geçse de oğlanın damağında tadı kalmıştır.

Eğer bana muamele çekersen kendimi iyi hissedebilirim diye duygu sömürüsünde bulunuyor. Yufka yürekli kadında hemen kıyamadığı oğlanın şortunu indirip avuçlamaya başlıyor. Bugün böyle bitip gidecektir fakat ertesi gün ise doymak bilmeyen çocuk bir posta atmadan durmayacaktır. Büyük göğüslü kraliçeyi kucağında hoplatacaktır.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments