Harika bir hafta sonunda eve tıkılıp kalmıştım. Yapacak hiç bir şey yoktu bende evde film izleyip vakit öldürüyordum. Yüksek ses tonuyla telefonda konuşan anneme kulak verdim. Konunun cinsellik olduğunu fark ettiğimde ilgimi çeken bir konu olduğu için çaktırmadan dinlemeye başladım. Sanırım bir arkadaşıyla konuşuyordu ve cinsel hayatı hakkında bahsediyordu. Evvel zamanda babamla haftada yalnızca bir kaç kez ilişkiye giriyormuş fakat şimdi durumlar daha da iyiymiş.

Hevesli hevesli anlattıktan sonra yatak odasına gitti. Yine bir telefon konuşması yaptığını fark ettim ve ne konuştuğunu merak ederek odanın kapısına dikeldim. Sanırım babamla konuşuyordu ve beni gözlerimi bağlayarak sik dediğini duydum. Eve gelmeden önce hazırlanacağını tahmin etmiştim ve tamda beklediğim gibi oldu.

Göz bandı takan annem yatakta kendisiyle oynaşmaya başladı. Kısa bir süre bekledikten sonra yanına yanaştım ve gözlerinin tamamen kapalı olduğundan emin olduktan sonra bacak arasına yöneldim. Beni kocası sanıp ses etmediğinde iyice ileriye giderek ufaklığı ağzına dayadım…

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.