Elle tutulamayacak kadar büyük göğüslere sahip kadının talihi karadır. Dost hayatı yaşadığı sevgilisi tembelin tekidir. Gidip bir iş bulmak yerine bütün gününü evde yatarak geçirmektedir. Haliyle evin geçimini tamamen kadın üstlenmek zorunda kalır. Fakat bu devirde tek maaşla hangi aile geçinebiliyor ki? Kadında aldığı parayı yeme içme derken faturalara yetiştiremez.

Neredeyse elektrik ve suları kesilecektir, bu yüzden morali çok bozuktur. Sevgilisinin arkadaşı eve gelir ve kadına halini hatırını sorar. Tembel kankasının uyanmasını beklerken bu sarışın güzelliğin dertlerini dinler ve parasız olduğunu anlayınca konuyu başka yere getirir. Her fotoğraf için sana 20$ ödemeye yapabilirim ve geri ödemeni istemiyorum diyede belirtir. Fakirlikten ağzı kokan kadın hemen kabul edip aç gözlülüğünü bizlere göstermiş olur.

Her resimden sonra seksilik biraz daha artacaktır ve çocuğun teklif ettiği rakam yükselecektir. Vurucu teklif ise şudur, memelerini emmek karşılığında 60$ dolar vereceğim diyor. Kadın direk sütyenini çıkarıp karpuz büyüklüğündeki boobs ‘ları ucuza yalatır. Gidişatın iyi olmadığı baştan belliydi fakat yapacak bir şey yok. Kankası uyurken onun kız arkadaşını dakikalarca düdükler ve en sonunda yakalanırlar!

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.