Alın teriyle para kazanmakta olan kel tamirci, işi gereği bir arıza bildiren evdeki sorunu tamir etmeye gidiyor. Tesisatçı geldiğinde salondaki koltukta uzanan ev sahibi, kapı çalınca yerinden kalkarak kapıyı açıyor. İçeriye giren tamircimiz, problemin ne olduğunu soruyor. Adam tam olarak anlamadığı için borucu aradığını, lavabonun altında bir sızıntının meydana geldiğini ve neyden kaynaklandığını bilmediğini söylüyor. Döşemeci olan bu abimiz ise işinde oldukça usta olduğu için, buluruz, hallederiz, sıkıntı yok gibi gibi kelimeler kullanarak işini iyi yapacağını belli ediyor.

Uykusu olan adam içeriye gidip biraz kestireceğini söyleyerek oradan uzaklaşıyor. Tam kulaklıkları takıp kestireceği sırada hanımı yanına gelerek sırnaşmaya başlıyor. Adam da namusunu korumak amacı ile evde başka bir adam var, sen resmen çıplak bir şekilde dolaşıyorsun git üzerini giyin diyerek kadını tersliyor. Morali bozulan hanım bu huysuz kocasını cezalandırmak istediği için arkasını dönerek tesisatçıyla göz göze geliyor. Adam işi gücü bırakıp bu kocaman, büsbüyük memeleri olan esmere kitleniyor.

Aman aman nereye gelmişim ben diyerek bu kadının soyunuşunu izliyor. Kendi göğüslerini okşamakta olan ev hanımı azgınlığını herhangi bir yarak ile gidermekte kararlı. Tamirci ağabeyin yanına giderek benim muslukta da bir sıkıntı var şarıl şarıl akıyor bunu nasıl tamir edebiliriz diye soruyor. Kocası olan adam yan tarafta uyuduğu için biraz tedirgin olan ağabeyimiz yarağı amcığa yerleştirerek bu sorunu kökten çözüyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.