Genç erkeklerin olgun bayan fantezilerini az çok bilirsiniz. Herkesin kaymak isteyeceği bir milf düşünün. Siyah uzun saçlara sahip, dolgun götü her erkeğin arzulayacağı cinstendir. Evin ufak oğlu ise bu fırsatı gayet güzel değerlendirecektir. Yukarıda detaylarını verdiğimiz bayan yatak odasında iç çamaşırlarını giyerken birden kapının aralığından gözetlendiğini fark ediyor.

Kafasını çevirdiğinde ise arkasında oğlunu görüyor. Durumu büyütmemek adına sesini çıkarmıyor. Ev işleriyle uğraşırken çamaşır makinesine eğilmiş kirlileri yerleştiriyor. Birden arkasından biri gelip pandik atıyor, korkusundan yerinden zıplayan kadın döndüğünde gene çocuğu görüyor. Hemde bu sefer fermuarı açmış yarağını sallıyor. Ay bu beni sikecek diye korkusundan kaçmaya başlıyor, oğlanda elinde penisle koşturuyor.

Bu seferde kaçıp kurtuluyor fakat sonrakinde sizce nerede yakalanacaktır? Banyoda duş alırken birden içeriye azgın teke girip yıkanmak istediğini söylüyor. Yeter artık git başımdan diyen çaresiz bayan yardım amaçlı yarağa dokunuyor ve anında ufaklık boşalıyor. Daha sonra kadın yatağına uzandığında azgınlığı ile baş başa kalıyor. Elini bacak arasına sokup mastürbasyon yaparken odaya oğlu gelip yardımcı oluyor.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.