Yatağımda uzanarak kitabımı okurken birden kapım açıldı ve karşımda annemi gördüm. Üzerinde aynı sikiş filmlerinde izlediğim kadınların giydiği tarzda bir gecelik vardı. Kıpkırmızı ve dantelliydi. Gözümü üzerinden alamıyordum fakat bir yandan da annem olduğu için kendimi durdurmaya çalışıyordum. Simsiyah ve uzun saçları beni benden almıştı fakat üzerini değiştirmesi konusunda onu uyardım ve bir bardak su isteyerek odadan yolladım.

İçeriye gidip bir kaç dakika sonra geldi ve üzerinde hala aynı kıyafetler vardı. Beni deliye çeviriyordu aslında ama kendimi durdurmak zorundaydım. Su şişesini uzattı ve içtim fakat suyun tadı biraz değişikti. Neyse kitabımı okumaya devam edeyim diyerek önüme döndüm ve annemi odadan çıkarttım. Çok geçmeden alttan bir sıcaklık basmaya başladı. Sanırım annemden etkilendim diye düşünerek bir mastürbasyon çekeyim geçer diye çavuşu tokatladım ama yok. Demir gibi hala inmiyor.

Bir süre sonra valide odaya geri geldi ve beni böyle görünce utandım. Yardımcı olmak istediğini söyleyince ona engel olmadım ve sikimi eline alarak sıvazlamaya başladı. İşlerin ileriye gideceğini anlamıştım fakat sesimi çıkartmıyordum. Muhtemelen uzun zamandır birlikte olacağı birini bulamamış ve bana sulanmaya başlamış. İpin ucu kaçtı ve birliktelik yaşadık. Hatta buda yetmezmiş gibi yanlışlıkla boşalırken içinden çıkamadım. Sonradan öğrendim ki bu orospu annem suyuma azdırıcı atmış.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.