Eve yeni gelen esmer üvey kız kardeş çocuğun odasını tamamen işgal etmiş. Yatağında yatıyor, dolabını kullanıyor fakat eleman artık buna dur demek zorunda. İçeriye gittiğinde kızın aynanın karşısında kendini incelediğini görüyor. Hatun altındaki kot şortu çıkartarak iç çamaşırlarıyla yatağa yatıyor. Bizim piçte hatunun uyumasını bekledikten sonra yorganı sıyırarak götüne bakarak çavuşu tokatlıyor. Hatta biraz daha ileriye giderek sütyeninin kopçasını açarak memelere özgürlük sağlıyor.

Karının külotuyla oynarken bu afet güzellikteki ablamız uyanıyor ve kardeşine ne yapıyorsun sen diye kızıyor. Eleman ise burası benim odam istediğim gibi 31 çekerim diyerek yaptığı eyleme devam ediyor. Bir türlü boşalamayınca kızın dikkatini çeker ve esmer güzellik penisinde büyük olduğunu görünce dayanamaz, ağzına almak ister. Bu çocuğu o kadar tahrik eder ki kızın ağzına boşalarak rahatlar.

Bir sonraki gün odaya gittiğinde kız kardeşini uygunsuz bir pozisyonda bulur. Geçen gün yaptıkları olayı tekrarlamak istediğini söyleyen erkek, kız kardeşinin amının tadına bakmak istiyor. Bu günden sonra aralarında oluşan şey kardeşlik bağından ziyade fuckbuddy gibi istedikleri her dakikada cinsel ensest ilişki yaşıyorlar.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.