Arkadaşımla okuldan sonra birlikte bize geçip oyun oynayacaktık. Benim ders erken bitti fakat onun daha bir saati daha vardı. Gerizekalı okula gelirken bilgisayarı yanında getirmeyi unutmuş. Mecbur onun evine uğramamız gerekiyordu. Bana whatsappdan mesaj atıp “Kanka ben dersteyken bize gidip laptopumu alır mısın?” diye sordu bende olur dedim.

Evlerine gittiğimde kimse yok diye nasıl gireceğimi sordum. Bana arka kapının sürekli açık olduğunu söyledi, bende sürgüyü yana kaydırıp direk daldım. Onun odasına gidip laptopu alacakken evde sesler duydum. Annesi yatak odasında iç çamaşırlarıyla dikelmiş, yatağın üzerinde internetten yayın yapıyordu. Büyük göğüslerini açıp millete gösteriyor. Bunu öğrenince hemen canlı yayın sitelerine girip profilini buldum.

Bir köşeye oturup telefonumdan onu izledim ve asılmaya başladım. Döllerim tam ucuna kadar geldi boşalacaktım ki kendisi yayını kapatıp yanıma geldi ve beni yakaladı. Ek para kazanmak için böyle bir iş yaptığını söyledi ve istemeden ona kaydım.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.

2 Comments