Cumartesi günü mışıl mışıl yatağımda uyurken birden üvey annemin sesiyle irkildim. Beni uyandırmak için yüksek sesle içeriden bağıra bağıra geliyordu. Sabahın köründe kanı beynime sıçratmıştı yine. Odaya girip öğlen olduğunu ve kalkmam gerektiğini söyledi. Bankaya gidip arabasını yıkatacakmışımda bilmem ne. Bunları neden ben yapayım ki amına koyayim. Babam yapsın diyerek onu tersledim fakat kocasına kıyamamış belli.

Aramızda geçen bu sürtüşmeden sonra yeter ki odadan çıksın diye tamam dedim ama yine ısrarla başımda dikelip bekliyordu. Beş dakika daha yatayım diyerek sonunda onu odadan gönderdim ve biraz daha kestirdim. Gözlerimi kapattığım gibi geri odaya girdi ve yatağıma çıktı. Üstümden yorganı sıyırınca kalkık sikimi gördü. Her sabah olduğu gibi zımba gibi ayaktaydı namussuz.

Cici annem olacak bu sürtük ise onu ellemek istiyordu. Yan odada babamın uyuması ve bu kadının üvey annem olması dışında problem yoktu. İlk başta tersledim fakat biraz yaramazlık yapmanın iyi olabileceğini düşünerek ona izin verdim. Bu şekilde başlayan ilişkimiz sayesinde uzun zamandır babamın karısı devamlı ben sikiyorum.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.