Maddi sıkıntılardan dolayı kalacak yerim yoktu. Abimden iş bulana kadar onunla kalabilmem için yardım istedim ve sağ olsun buyur etti. Bir kaç gündür onlarda kalıyordum ve sürekli karısı ile kavga ediyordu. Sorunlarının cinsel ilişki olduğunu anladığımda aklıma müthiş bir plan gelmişti.

Yengemi yarrağa doyurabileceğimi biliyordum ama nasıl. Bir gün duştan çıktığımda onların odasından ses duydum ve yakınlaşarak önce dinledim sonra izledim. Yengem götten sikiş istiyormuş fakat abim bu durumdan iğreniyormuş. Lokum gibi kalçaları olan bu kadını kim götten sikmek istemez ki ? Neyse bornozumla salonda tv izlerken yanıma geldiler ve kavga etmeye başladılar.

Amına kodumun yerinde bir televizyon izleyemeyecek miyim ben diyerek bağırdım. Ağabeyim oradan siktir olup gittiğidne yengemle baş başa kalmıştık. Bornozum üstümde iken bacak bacak üstüne attım ve malafatı meydana çıkarttım. Sanki meydanda olduğunun farkında değilmişim gibi yaparak yengemin tepkisini ölçtüm.

Hemen yerinden hopladı ve duşa gireceğini söyledi. Arkasından giderek gizlice onu dikizledim. Hele ki kendisini okşadığını görünce ipin ucunu kaçırarak banyo perdesinin delik kısımlarından yarağımı içeriye saldım ve onu kudurttum. Çok geçmeden önümde domalarak hadi lütfen göt deliğime sok diyerek yalvarmaya başladı. Sanırım beni ağabeyim sanmıştı.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.