Genç yaşında evi terk eden çocuk sonunda ana kucağına geri dönmüştür. Akşam vaktinde mutfağa su içmeye gidiyor ve annesiyle karşılaşıyor. Üst rafa ulaşamayan kadın evladından yardım istiyor. Kadının arkasına geçerek hafif sürttürüyor ve istediği şeyi yukarıdan alarak önüne bırakıyor. Olgun anne çocuğa sulanmaya başlıyor ve ellerini boynunda gezdirirken kalçasını geriye doğru atarak elemanı sıkıştırıyor.

Kocası iş gereği evde olamayacağından dolayı baş başa kaldıklarını dile getiren anne öyle bir domalıyor ki çocuk oradan geçemiyor.İç çamaşırlarıyla sohbet muhabbet devam ettiği sırada yatağına gitmek isteyen çocuğu sıkıştırıyor. Asıl amacına ulaşamayan kadın ertesi sabah erken kalkıyor ve kırmızı desenli siyah iç çamaşırlarıyla çocuğun odasına gidiyor. Tam bu sırada validesinin külotunu koklayarak mastürbasyon yapan erkek utancından yerin dibine giriyor.

Azgın annem beni banyoda kıstırdı

Tam toparlanırken kocaman memeleriyle gelen kadın onu köşeye sıkıştırıyor.Utanmaması gerektiğini söyledikten hemen sonra dün akşam güzel kötüme sürttürürken iyiydi değil mi diyor. Elemanda burdan cesaret alarak çavuşunu tokatlamaya devam eder. Bir kaç kadeh şarap içmiş olan kadın birden sütyeninden kurtularak çocuğunun rahatlaması için elinden geleni yapıyor.

İşler iyiye giderken dış kapının açılma sesi gelir ve birden toparlanarak acaba kocam mı diye içeriye koşturuyor.Öğlen saatleri olduğunda lavaboya girmek isteyen adam annesini banyoda çırıl çıplak görüyor. Tam kusura bakma deyip çıkacağı sırada durabilsin diyen mavi gözlü orospu anne çocuğuyla yakaladığı fırsatı buluyor. Babasının yukarıda olmasından tedirgin olan eleman ise dur yapma dese de azgın kadın kesinlikle durmama konusunda kararlı.

Bu videonun bir sonraki bölümüne gitmek için buraya tıklayınız.

Porno nasıldı?

Yorumlarınız onaylandıktan sonra görünecektir.